Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

PROMOCJA!!! Flymentor KDS (1439)

PROMOCJA!!! Flymentor KDS  (1439)
Producent:
KDS
Kod produktu:
1439
W magazynie:
jest
Ocena:
4.00

brutto: 385.00 zł
netto: 313.01 zł
Powiadom znajomego


Flymentor  KDS

Opis:


Rewelacyjny system stabilizacji lotu umożliwiający bezpieczną i szybką naukę latania śmigłowcem, stawiania pierwszych kroków oraz naukę wysoce zaawansowanej akrobacji śmigłowcowej.
Dzięki wysoce rozwiniętej komputerowej myśli technicznej, firma KDS stworzyła "opiekuna lotu". System pozwala na stabilny lot nawet niewprawnemu modelarzowi. Flymentor stabilizuje model helikoptera w pozycji poziomej w stosunku do ziemi.
Działa w locie zwykłym i locie odwróconym, co umożliwia korekty przy skomplikowanych ewolucjach akrobacyjnych. Zestaw zawiera urządzenie Flymentor programowalne z komputera odpowiednie dla każdego rodzaju głowicy. Zakres ustawień od 0 do 100% daje możliwość wyregulowania i dopasowania czułości działania w zależności od potrzeb każdego modelarza. W zestawie znajduje się kamera, która przyczepiona od spodu modelu fotografuje podłoże i umożliwia pozycjonowanie modelu względem podłoża z niewielkimi odchyleniami w postaci dryfowania. W zestawie znajduje się żyroskop współpracujący z pozostałymi elementami systemu Flymentor.
System nie wymaga specjalnych umiejętności w instalowaniu, a podczas prób przeprowadzonych przez naszą firmę przy pomocy portalu epheli.pl dowiódł, że jest wspaniałym gadgetem zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących heli modelarzy.
System Flymentor przeznaczony jest do współpracy z praktycznie każdym modelem helikoptera bez względu na rodzaj zastosowanej głowicy i wielkość samego modelu.

Informacje:

Zawartość zestawu:
  1. System Flymentor
  2. Żyroskop
  3. Kamera
  4. Kabel USB
  5. Płyta z oprogramowaniem i sterownikami


Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl